Kurumsal
Kurumsal

Moda Mimarlık

Moda mimarlık, 2010 yılında istanbul'da kurulan bir mimarlık ofisidir. Bu sorumluluk ve vizyon ile yola çıkan firmamız hizmet verdiği alanlarda piyasa standartlarının üzerinde bir kalite anlayışı ve vizyon ile projelerini oluşturmaktadır.

Moda Mimarlık

Moda mimarlık, 2010 yılında istanbul'da kurulan bir mimarlık ofisidir. Bu sorumluluk ve vizyon ile yola çıkan firmamız hizmet verdiği alanlarda piyasa standartlarının üzerinde bir kalite anlayışı ve vizyon ile projelerini oluşturmaktadır. Başlıca hizmet alanlarmız; konut, villa, cafe, ofis, mağaza, restaurant, otel, konaklama,spor ve fitness salonları, fırın-pastane,idari bina vb. tüm yapılarda iç dekorasyon çalışmaların yanı sıra yenileme(renovazyon) ve kişi ile mekana özel obje ve mobilyadan dekorasyona tüm tasarım hizmetlerini üstlenmektedir.

Tüm projeler 3boyutlu mimari ve grafik sunumlardan yararlanılarak yapılmaktadır. Sunumları yapılan projeler, onaylandıktan sonra uygulama projeleri hazırlanmaktadır.Uygulama ise, alanında tecrübeli ekiplerce gerçekleştirilerek, iş takibi ve kontrolü mimari uzmanlarımız tarafından takip edilmektedir.

İdealimiz;konut, ofis ve sosyal alan projelerinde işlevselliği, tasarımı ve prestijli fark yaratan projelerle anılmaktır. Prensibimiz, proje çalışmalarımızı çözüm ortağı olarak birlikte yol aldığımız müşteri ve kurumsal firmalarla karşılıklı işbirliği ve güven çerçevesinde sürdürmektir.

Projelerimizi müşterilerimizin hayallerini, konforlu yaşamasını sağlayacak ve tüm gereksinimlerini karşılayan mekanlar yaratacak şekilde gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Keşif Hizmetimizden Faydalanın