Villa Tasarım

Villa Tasarım


Firmamız uzun yıllara dayanan tecrübesi ile her türlü iç mekan için kendinizi rahat ve huzurlu hissedeceğiniz tasarımlara imza atmaktadır. Ofis, kafe, pastane, restoran, fırın gibi mekanlarla birlikte villa tasarımı da firmamızın uzmanlık alanlarından biridir. İster sürekli konut ister yazlık olarak kullanılsın her türlü villa tasarım büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir.

 

 Villa Tasarımda Uzman İsim

 

 Villalar genellikle yoğun iş temposunun ardından stres atmak için gelinen kaçış duraklarıdır. Genellikle şehir dışında veya yazlık yerlerde bahçeli ve müstakil bir şekilde kurulmuş olan evler villa olarak adlandırılır.

 

 Şehir içi apartman dairelerine göre daha büyük ve lükstür. Sahibinin isteğine göre bahçesine peyzaj tasarımları, çeşitli araç gereçler, yüzme havuzu veya süs havuzu gibi düzenlemeler yapılabilir. Villalar hem iç mekanında hem bahçesinde sınırsız tasarımlara olanak tanır. Eğer mimarınız işinde uzman ise hayal edilen her türlü iç ve dış mekan atmosferini oluşturabilir. Villa tasarım konusunda uzman olan firmamız sizlere hem kullanışlı hem estetik ortamlar sağlar.

 

 Villa Tasarımlarında Öne Çıkan Trendler

 

 Son yıllarda villa tasarım konusunda modern ve sade çizgiler öne çıkmaktadır. Genellikle gözü yormayan, kalabalıktan uzak ve minimal detaylar kullanılmaktadır. Dikkat çekici unsurlar renk kontrastları ile sağlamaktadır. Açık renkler fazlasıyla kullanılarak mekanlara ferah bir hava verilmektedir. Ayrıca bahçe tasarımlarında da tatil keyfini arttıracak, eğlenceyi çeşitlendirecek birçok aksesuar ve mobilya kullanılmaktadır.

 

 Mimarinin hayal gücü ile sınırlı tasarımlar sizlere Moda Mimarlık tarafından verilerek yaşam alanlarınızda konforlu ve mutlu olmanız sağlanmaktadır.

Ücretsiz Keşif Hizmetimizden Faydalanın