Villa Tadilat ve Dekorasyon

Villa Tadilat ve Dekorasyon


Mimarlık hizmetleri için 2010 yılında İstanbul’da kurduğumuz Moda Mimarlık olarak sizlere tüm projelerinizde hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Standartların üzerinde uzman bir ekipten hizmet almak isterseniz sizinle çalışmak bizi mutlu eder. İç dekorasyon çalışmalarımızın yanı sıra yenileme ve tasarım işlerimiz ile Türkiye’de marka olma yolunda ilerliyoruz.

Moda Mimarlık Çalışma Prensibi

Yaz aylarının yaklaşması ile yazılık villa tadilatı işleri oldukça artmaya başladı. Moda Mimarlık olarak öncelikle villanızın detaylı incelemesi yapıyoruz. Çalışma prensibimizin ilk kuralı müşterinin ne istediğidir. Bu istek her zaman en öndedir. Sizin istekleriniz ve bizim tecrübelerimizin harmanlanması ile muhteşem villaları size teslim ederiz. Detaylı olarak villanın incelenmesinden kısa süre sonra hazırladığımız üç boyutlu grafik sunumu size iletilir. İstediğiniz değişiklikler var ise ortak çalışmalar ile düzeltilir. Mutabakata vardığımız proje için çalışmalar başlar.

Moda Mimarlık İle Uygulamada Titizlik

Onaylanan proje ile start verilir. Villanızda yapılacak tadilatlar için tarafımızdan birinci kalite ürünler belirlenir. Çünkü bu ürünler ile yapılan işlemlere garanti veriyoruz. Alanında uzman olan mimarlarımız ile hazırlanan projenin başında ilk gününden son gününe kadar iş takibi yapan elemanlarımız bekler. Elemanlar her gün mesai bitimine yakın, o gün yapılan işler hakkında detaylı bilgi verirler. Amacımız işler yapılırken en ufak detayın bile gözden kaçmamasıdır.

Hayalini kudurduğunuz villanızın eskisinden daha kullanışlı olması bizim için görevdir. Bu yüzden projelendirme yapılırken her detayı düşünüyoruz.

Moda Mimarlık Çalışma Alanları

Kendi alanlarında uzman olan kişiler ile oluşturulan kadromuz tüm binalar hakkında tadilat konusunda en iyilerindendir. Ev, ofis, yazlık, restoran, kafe, bar gibi tüm mekânlar için tadilat yapıyoruz. Tadilatları olması gereken en kısa sürede ve birinci kalite malzemeler ile gerçekleştiriyoruz.

Moda Mimarlık Uygulamaları

Moda mimarlık olarak saray tavan, duvar kâğıdı, İzocam mantolama, iç dekorasyon, İtalyan banyo, seramik, ipek sıva, gergi tavan, poliüretan köpük kaplama, betopan uygulama, dış cephe mantolama, asma tavan ve panel çatı kaplama çeşitleri konularında hizmet veriyoruz.

Villa Tadilatında Profesyonel Yardım

Oldukça ihtişamlı yapıları olan villaların tadilatları çok önemlidir. Normal bir apartman dairesi ya da tek katlı evlere göre villaların dış görüntüsü göz doldurur. Herkesin aklına gelen villanın dışı ne kadar görkemli ise içinin de öyle olduğudur. Eğer sizin de böyle bir düşünceniz var ise Moda Mimarlık hemen yardımınıza koşuyor.

Villalarda yapılacak olan tadilatlar oldukça fazla maliyet gerektirir. Bu maliyetin yanında tadilat işini yapmak her firmanın harcı değildir. Uzman mimar kadromuz ile size kısa sürede en kalite hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

Villada tadilat öncelikle salondan başlar. Çünkü bu yapılarda birçok odaya salondan geçilir ya da üst kattaki odalara giden görkemli merdiven salondan geçer. Hayalinizde tasarladığınız salona kavuşmanız bizim sayemizde çok kolay olacaktır.

Ücretsiz Keşif Hizmetimizden Faydalanın