Ofis Tadilat ve Dekorasyon

Ofis Tadilat ve Dekorasyon


Ofis tasarımı ve ofis düzeni çalışanları doğrudan etkiler. İş yerinde geçirilen vakit evde geçirilen vakitten daha fazladır. O yüzden ofislerin bakımı, tasarımı ve temizliği en üst düzeyde tutulmalıdır. Firmamız 2010 yılında kurulmuş bir firmadır. Firmamız iş yerlerinin iç dekorasyonunu yaptığı gibi gerekli olan tadilat ve tasarım işlerini de yapar. Firmamızın bünyesinde mimar, dekorater ve uzman personel görev alır. Uzman kadro ile il genelinde ve talep olursa ülke genelinde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ofis Tasarımı Neden Önemlidir?

Ofisler müşterinin ilk olarak karşılandığı ve hizmetin sunulduğu alanlardır. Müşterinin firmaya güveni ilk olarak ofise girdiği anda şekillenir. Firmamız ofis tadilatı yaparken gerekli olan tasarımı da yapar. Ofis tasarımı firmanın verdiği hizmet ile doğru orantılı olarak yapılır. İç dizaynı, özel eşyaların tasarlanıp üretilmesi, müşteri bekleme alanları, ofis ekipmanlarının yerleşkesi gibi durumlar firmamız tarafından itinayla yapılır.

Ofis Tadilatı Nasıl Yapılır?

Ofisler dönem dönem tadilata ihtiyaç duyabilirler. Ofis tadilatı yapılırken yer zeminden kapı pencere tadilatına kadar her şey en ince ayrıntısına kadar planlanır ve tadilat işlemi yapılır. Tadilat işlemi öncesinden firmamızdan eksper hizmeti alarak hangi tadilat işlerinin uygulanacağını öğrenebilirsiniz. Tadilat öncesi eksper hizmeti veren personelimiz tarafından detaylı şekilde rapor tutulur ve yapılacak işler müşteri onayı dahilinde yapılır. Genel ofis tadilatı ofisin her alanını kapsar. Ofis tadilatı eşliğinde iç dekorasyon hizmeti de alabilirsiniz. İç mimarlarımız tarafından en uygun tasarım ofisinize uygulanır.

Ofis Tadilatında Yer Döşemelerin Bakımı

Ofis ortamlarında kullanılan yer döşemeleri genellikle parke ve epoksi malzemeden yapılmış zeminlerdir. Yer döşemesi için farklı malzemeleri tercih etmek ofisin verdiği hizmet ile doğru orantılıdır. Daha dayanıklı ve şık bir görüntü isteyenler için epoksi malzeme kullanılırken daha gösterişli dursun isterseniz lamine veya parke tercih edebilirsiniz. Firmamız ofis tadilatına yer döşemelerinden başlar. Yer döşeme malzemesi değiştirilir veya uygun ürünler ile bakımı yapılarak kullanım ömrü uzatılır.

Ofis Tadilatında Aksesuarların Bakımı

Hangi sektör alanında hizmet verecekseniz ona göre aksesuar kullanmanız gerekir. Eğer sektöre yeni girmiş bir firmaysanız ofisiniz için aksesuar tasarımını bize yaptırabilirsiniz. Firmamız verdiğiniz hizmete uygun olarak aksesuar tasarlar ve üretir. Tasarlanan bu aksesuarların ofise yerleştirilmesi ve ofisinizin daha modern durması için firmamız desteğini müşteriden asla esirgemez.

Ofis Tadilatı Fiyatları

Ofis tadilatında yapılacak iş ile ücret doğru orantılıdır. Firmamızdan aldığınız her hizmet için farklı ücret politikası uygulanır. Ofisinize uygun eşya tasarımı yaptırmak istiyorsanız ve bu eşyaları siz tasarlayıp getirin diyorsanız ücret farklı olacaktır. Firmamızdan mimarlık hizmeti aldığınız gibi ustalık gerektiren tadilat hizmetleri de alabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekir. Firmamızdan alacağınız her hizmet garantilidir. İletişim numaralarımızdan günün her saati bize ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif Hizmetimizden Faydalanın