Mutfak Tadilatı

Mutfak Tadilatı


Mutfaklar günümüzde ev halkının en çok vakit geçirdiği alanlardır. İnsanlar vakit geçirdikleri mekanların ferah, geniş, kullanışlı ve şık olmasını isterler ki böylece daha keyifli vakit geçirirler. Mutfak dekorasyonunda kullanılacak eşyalar hem modern olmalı hem de kişilerin bütçelerini sarsmayacak şekilde planlanmalıdır. Ayrıca mutfaklarda kullanılacak mobilyadan parkeye kadar her bir ürünün temizlenmesi ve bakımı kolay olmalı, kire ve lekeye karşı dirençli olmalıdır.

Uzun yıllardır aynı mutfağı kullanıyorsanız ve mutfağınızı yenileyerek, modern bir mutfağa kavuşmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız 2010 yılından bu yana sektördeki tüm yenilikleri takip ederek müşterilerinin yüzünü güldürmeyi hedeflemektedir. Firmamızın verdiği hizmetlerden yararlanmak için Modamimarlik.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Firmamız başta mutfak dekorasyon ve tadilatı olmak üzere, ofis tadilatı, cafe ve restoran tadilatı, banyo tadilatı gibi yenilenmesi gereken tüm alanlara müdahale eder.

Mutfak Dolapları

Mutfak dolapları bir mutfağın olmazsa olmazı olan en önemli dekorasyon ve depolama alanıdır. Firmamızda ki mimarlarımız tarafından mutfağınıza gelerek özel olarak çizilen mutfak dolabı tasarımlarında mutfaklarınızın ölü noktaları değerlendirilerek mutfaklarınızda maksimum genişlik sağlanır. Bunun yanında mutfak dolaplarında kullanılan mobilyalar modern ve şık yapılar olup, akrilik, mdflam gibi sağlam ve kaliteli ahşaplardan tercih edilir. Firmamız tüm bunları yaparken saha deneyimi olan tecrübeli ustalarla çalışır.

Mutfak Aydınlatmaları

Mutfaklar en çok vakit geçirilen alanlar olduğuna göre kullanılacak aydınlatmanın da göz yormayan ve tüm mekanda homojen aydınlanma sağlayacak cinsten olması gerekir. Günümüzde aydınlatma için mutfaklarda genellikle bir masa üzerinde bir de orta kısımda yüksek tavanlı evlerde sarkıt avize kullanılırken, alçak tavanlı evlerde daha kısa avizeler tercih edilmektedir. Moda mimarlık ekibi mutfağınızın ihtiyacına ve sizin zevkinize göre avize seçimi yapar. Gerektiğinde dolaplara uygulanan spotlar ile aydınlanma desteklenebilir.

Mutfak Zemini Döşemesi

Mutfaklar kullanım alanı itibariyle en çok kire ve lekeye maruz kalan ev bölmesidir. Firmamız tüm bunları bir bütün olarak düşünür ve dolaplarınızın renk ve tarzına uygun olarak zeminlerde isteğe göre, fayans, ahşap, doğal taş, laminant parke, linolyum kaplama gibi malzemeler kullanılır. Tüm bu uygulamalarda alanında deneyimli seramik ustaları çalışır. Yapılan hizmetlerde iki yıl işçilik garantisi sunan firmamız piyasadaki kaliteli ürünleri kullanır.

Mutfak Tadilatı İşlemi

Mutfağında tadilat yaptırmak isteyen kişilerin yapması gerek öncelikle firmamız ile görüşerek randevu almak olmalıdır. Daha sonra sizin istekleriniz ve mutfağınızın genişliğine göre mutfağınızda yapılması gereken tadilatlar 3 boyutlu mutfak tasarımı ile sizlere sunulur. Bu aşamada beğenmediğiniz ya da farklı olmasını istediğiniz alanları 3d tasarımı üzerinde düzenleyerek hem zamandan hem de maliyetten kurtulmuş olacaksınız. Firmamız en kısa sürede mutfağınızı yenileyerek sizlere teslim eder.

Mutfak Tadilat Fiyatları

Mutfaklara uygulanan dekorasyon ve tadilat fiyatları yapılan işlemler göre değişir. Bu konuda bilgi almak için firmamızı arayınız.

Ücretsiz Keşif Hizmetimizden Faydalanın