Konut Tadilatı

Konut Tadilatı


Konut tadilatı ihtiyacı duyan müşterilerimiz firmamız ile iletişime geçtiği andan itibaren büyük bir titizlik ile en kaliteli hizmet vermek için çalışmalara başlıyoruz. Tamamı konut tadilatı konusunda tüm alanlara hakim güler yüzlü personellerin bulunduğu firmamızda tadilat öncesi yaptığımız expertiz işleminden de hiçbir ücret talep etmiyoruz. Müşteri odaklı hizmet vermemiz ve referanslarımızın güçlü olması nedeni ile birçok kişi gibi sizlerde gönül rahatlığı ile evinizi bizlere emanet edebilirsiniz. Konut tadilatı yapmak için gerekli olan tüm sertifikalara sahip olan firmamızda siz değerli müşterilerimize yeni fikirler üretmek için danışma ekibimiz de bulunmaktadır. Kaliteli malzemelerin kullanıldığı tadilat işlemlerinde firmamızın profesyonel personelleri çevre temizli ve güvenliğine de büyük önem veriyorlar.

Konut Tadilatı Nasıl Yapılıyor?

Temiz bir işçilik ve detaylı bir planlama isteyen konut tadilatı işi için bizi seçen müşterilerimiz ile web sitemiz aracılığı ile iletişim kuruyoruz. Burada bulunan canlı destek birimi ile bizlere müşterilerimizden ulaşan talep sonrası adres bilgilerini alıyoruz. Alınan adres bilgileri sonrası ise evde yaşayacak herkes ile bir araya gelen firma personellerimiz fikir alışverişi yaparak yapılacak işlerin taslağını oluşturuyor. Yapılacak işler şekillendikten ve işlem sırası belirlendikten sonra tadilat ekibimiz eve giderek tadilat işlemine başlıyorlar.

Konut Tadilatı Fiyatları

Müşterilerine en uygun fiyatları sunan firma olma özelliğine sahibiz. Firmamıza gelen talep sonrası ilk olarak adrese ulaşan expertiz ekibimizden gelen bilgilere ve evin M2'sine göre müşterilerimize sunuyoruz. Bu fiyat bilgisinin yanı sıra firmamızda fiyatları tadilat işleminde müşterilerimizin ek olarak istedikleri hizmetler de etkilemektedir

Konut Tadilatı Ne Kadar Sürer?

Firma personellerimiz müşterilerine en kaliteli hizmeti en kısa süre içerisinde vermek için büyük çaba harcasa da evin veya dolu olması, eve yapılacak olan ek eşyalar ve evin büyüklüğü gibi etkenler evin tadilat süresini uzatıyor. Ancak tüm bu etkenlere rağmen müşterilerimizin mağdur olmaması için tadilat işlemlerini sorunsuz şekilde gerçekleştirerek evi ortalama 20-25 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Konut Tadilatı Sigortalama

Bünyemizde bulunan tüm personellerimize olan güvenimizin tam olmasına rağmen müşterilerimizin kendilerini güvende hissetmeleri ve müşteri memnuniyetini arttırmak için tadilat süresi boyunca eşyalara ve eve gelecek olası sorunlara karşı evi sigortalıyoruz. İsteyen müşterilerimize poliçesini de verdiğimiz bu sigortalama işleminde güvenilir şirket ile ortak çalışıyor ve olası sorunlarda müşterilerimizin mağduriyetlerini en kısa sürede gideriyoruz.

Nasıl İletişim Kurabilirim?

Müşterilerimiz ile firma web adresimiz ve burada bulunan mail adresi, Whatsapp numarası ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden iletişim kuruyoruz. Müşterilerimiz bu iletişim seçeneklerinden hangisi ile bize ulaşmak isterse istesin anlık olarak cevap veriyoruz. Günün 24 saati aktif olan canlı destek birimimiz siz müşterilerimizden gelen soru ve sorunlara detaylı bir şekilde cevap vererek her konuda sizleri bilgilendiriyor.

Ücretsiz Keşif Hizmetimizden Faydalanın