Komple Ev Tadilatı

Komple Ev Tadilatı


Başlanılmadan günler öncesinden bir takım hazırlıklar yapılması gereken komple ev tadilatı işini kalabalık ve tecrübeli personeller ile en kısa sürede gerçekleştirmemiz dolayısı ile piyasanın en fazla talep gören firma olma özelliğine sahibiz. Tadilat talebinden itibaren müşterilerimiz ile ortak çalışıp bilgi alışverişi yaparak komple ev tadilatı işinde müşteri memnuniyetine verdiğimiz değeri açıkça gösteriyoruz. Yapılmada önce mutlaka detaylı bir araştırma gereken bu iş için güvenilir sigorta şirketi ile anlaşmalı olmamız nedeni ile siz müşterilerimiz evinizi ve eşyalarınızı bizlere emanet edebilirsiniz.

Komple Ev Tadilatı Nasıl Yapılıyor?

Firmamızda komple ev tadilatı işinde sorun yaşanmaması için farklı ekipler ile koordineli olarak çalışıyoruz. Müşterimizden gelen tadilat talebi sonrası ilk olarak keşif ekibi evin durumunu incelemek için müşteri adresine gidiyor. Daha sonra ise iletişim ekibimiz adrese gidip evde yaşayanlar ile birlikte evin odalarını gezerek tadilat beklentilerini öğrenmektedir. Tadilat günü ise tadilat konusunda tecrübeli personellerimiz eve giderek duruma göre güçlendirme, yenileme ve değiştirme çalışmaları ile komple ev tadilatını kısa sürede bitirerek müşterilerimize yenilenmiş ve daha estetik görünüme sahip olan evlerinin anahtarlarını verirler.

Komple Ev Tadilatı Fiyatları

Bir evin komple tüm detaylarının düşünülerek yenilenme sürecine denilen komple ev tadilatının birçok detayının olması ve hiçbir aşamanın atlanılmaması gerekmesi gibi önemli işlerinin olması nedeni ile her müşterimize farklı fiyatlar sunuyoruz. Evin m2’sine ve yapılacak işlerdeki işçiliğe göre 25.000-50.000 arası değişen komple ev tadilatı fiyatlarında müşterilerimize uygun fiyat ayrıcalıkları da sunuyoruz.

Komple Ev Tadilatı Sigortalama

Komple ev tadilatı işlerinin bazı riskler taşıması nedeni ile müşterilerine poliçesini iş öncesi verdiği sigortalama işlemini işin başından sonuna kadar süren süre için yaptırarak müşterilerimize sorun yaşamayacaklarını yaşanılan olası sorunlarda da haklarını arayabileceklerini gösteriyoruz. Sigorta bedelini 100.000 gibi büyük bir rakam ile gerçekleştirdiğimiz firmamız bu sigorta bedeli sayesinde her geçen kendisine olan talebi arttırıyor.

Komple Ev Tadilatı Ne Kadar Sürüyor?

Her ne kadar biz müşterilerimizin evlerinden uzak kalmamaları için büyük çaba gösteriyor olsak da bazen kendi elimizde olmayan durumlar nedeni ile yapılan komple ev tadilatı işinin süresi uzuyor. Bu uzama da en çok da evin eşyalı olması ve bizden istenilen tadilat detayının çok fazla olması etkilidir. Tüm şartları zorlayarak 15-20 gün arası tamamladığımız komple ev tadilatı işimiz sonrası personellerimiz profesyonel bir anlayış ile evi temizledikten sonra oradan ayrılıyorlar.

Komple Ev Tadilat Hizmetini Nasıl Satın Alabilirim?

Komple ev tadilatı satın almak isteyenlerin öncelikle firmamızın web adresine girerek sağ üst köşede bulunan talep formunu doldurmaları gerekmektedir. Bunu yanı sıra web sitesi personellerimiz canlı destek birimi ve mail adresi üzerinden hizmet talebinde bulunanlara da firma temsilcilerimiz 20 dakika içerisinde inceleme ekibini gösteriyorlar.

Ücretsiz Keşif Hizmetimizden Faydalanın