İç Mimar

İç Mimar


Yapıların iç mekanlarının yaşanabilir duruma getirilmesi, mimari projelerin daha verimli yapılabilmesi, estetik ortamların oluşturulması ihtiyaçları sonunda iç mimarlık kavramı ortaya çıkmıştır. İç mimar olarak iç mekanların, yapısal faktörleri, renkleri, desenleri, mobilya, süsleme araçlarını düzenleme aracı olarak kullanırız. Moda mimarlık ofisimiz insanlara en yaşanabilir alanların en uygun şartlarda oluşturulmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

İç Tasarımlar

Mekanların iç bölümlerinin tasarlanma süreçleri iç mimari tasarım olarak adlandırılmaktadır. Yapıların iç bölümlerini şık yapmak için, planlama, teknik ve estetik çözümler iç mekan tasarımlarının başarılı yapılmasını sağlamaktadır. Bizler tüm çalışmalarınızda görsellik faktörlere önem veriyoruz ve müşterilerimize en kullanışlı alanları oluşturuyoruz. İç tasarımlar için müşterilerimiz bizlere web sitemiz üzerinden erişim sağlayabilir ve çalışmalarınız hakkında bilgi alabilirler.

İç Mekan Tasarım Malzemeleri

Moda mimarlık ofisi olarak iç mimari çalışmalarınızda genellikle, aydınlatma ürünlerini, mobilya, zemin kaplama ve halı çeşitleri, cam, metal, duvar kaplamaları, boya, sanat eserleri, demirbaş ürünleri malzemelerini kullanmaktayız. İç mimar olarak çalışmanın yapılacağı tüm alanların yapısal özelliklerine göre malzeme seçimi yapıyoruz. Tasarımlarımızı yaparken doğru ürünleri seçmeye ve seçilen ürünlerle estetik görüntüler oluşturmaya çalışıyoruz.

Projelerimiz

Ofisimiz tüm mimari çalışmaları yaparak en iyi hizmetleri sunmayı hedefliyoruz. Projelerimizi ev konsepti, ofis konsepti ve cafe konsepti gibi çalışmalar ile çeşitlendirmekteyiz. Tüm konseptlerimizde ısı yalıtımı, ses yalıtımı, zemin kaplama, ışıklandırma, mobilya tasarımları gibi tüm özellikleri kullanarak, estetik ve şık bir yapı ortaya çıkarmayı amaçlıyoruz. Projelerimizi 3 boyutlu olarak dijital ortamda hazırlıyor ve grafik sunumları ile gerçekleştirmeye başlıyoruz. Projelerimizde tecrübeli ekiplerimizi kullanıyor ve iş kontrolünü uzman mimarlarımız yapıyor.

Uygulamalarımız

Moda mimarlık ofisi olarak yaptığımız uygulamalar arasında, duvar kağıdı, tavan düzenleme, iç dekorasyon, boya gibi tüm işlemler bulunmaktadır. İç dekorasyon uygulamalarımızda yetenek ve hayal gücünü birleştirerek en iyi çalışmaları çıkarmaya çalışıyoruz. Özellikle iç dekorasyon işlemlerinin yapılabilmesi için tecrübeli iç mimar çalışmaları ofisimiz tarafından verilmektedir. Kurulduğumuz günden bu güne yaptığımız tüm büyük projeler sizlere fikir verecek ve talep oluşturmanızı sağlayacaktır. İç dekorasyon ve iç mimarlık çalışmalarımızı tüm bina türleri için uyguluyor ve ihtiyaçlar kapsamında en kullanışlı duruma gelmesini sağlıyoruz.

Duvar Kâğıdı Uygulamalarımız

Uzman iç mimar çalışmaları ile iç mekanların tasarımlarında duvar kağıdı ürünlerini kullanmaktayız. İç mekana canlılık kazandırabilmek, farklı renk ve desenleri bir arada kullanabilmek için duvar kağıdını tavsiye ediyoruz. Duvar kağıdı çeşitlerini ev için ayrı, iş yerleri için ayrı seçiyoruz. İç mekanın yapısına göre ürün seçerek en estetik görüntüyü oluşturmaya çalışıyoruz. Tüm iç mimari ve iç dekorasyon işlerine ihtiyaç duyduğunuzda moda mimarlık web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir ve mesajlarınızı gönderebilirsiniz. Sizlere en kısa sürede dönüş sağlayacak ve talepleriniz için sizlere en uygun teklifleri hazırlayacağız.

Ücretsiz Keşif Hizmetimizden Faydalanın