Ev Tadilatı

Ev Tadilatı


Detaylı bir inceleme ve usta bir işçilik isteyen ev tadilatı işini profesyonel ekibimiz ile birlikte müşterilerimizin web sitemiz aracılığı ile bize başvurdukları andan itibaren kısa süre de gerçekleştiriyoruz. Ev tadilatı işinin nasıl yapıldığını müşterilere taslaklar ve videolar ile anlatan personellerimizin bulunduğu firmamızda tüm hizmetlerimizi müşteri odaklı olarak veriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin fikirlerine ne kadar fazla değer verdiğimizi ise hiç bir işlemi sizlerin onayı olmadan yapmayarak gösteriyoruz. Kaliteli malzemelerin kullanıldığı ve evin ömrünün uzatıldığı ev tadilatı işlemlerini gerçekleştiren ekibimiz tadilat dışında eve yapılacak eklerde de müşterilerimizi kırmadan ekstra ücretsiz olarak işi yapıyorlar.

Ev Tadilatı İşi Nasıl Yapılıyor?

Birçok kişinin evinde değişiklik yapmak istemesi veya zorunluluktan yenilemek zorunda kalınması gibi nedenler ile ihtiyaç olan ev tadilatı işlemini en kısa sürede sorunsuz şekilde tamamlayan firma ekibimiz tadilat işlemi sonrası da müşterilerimize memnuniyet anketi yapıyorlar. Ev tadilatı yaptırmak isteyen müşterilerimizi n bize web adresimizde bulunan mesaj kısmından veya canlı destek biriminden ulaşabilirler. Buradan bize gelen talep sonrası kısa süre de müşteri adresine keşif ekibi gönderiliyor.

Bu ekipten alınan bilgiler sonrası ise firma temsilcilerimiz müşteri adresine giderek evde yaşayacaklar ile birlikte bir taslak oluşturuyorlar. Bu taslak hem müşterimizin memnuniyetini arttırıyor hem de işlem süresini kısaltıyor. Son model ekipmanlar ile müşterilerimizin özel istekleri de dahil daha estetik ve dayanıklı bir evi müşterilerine teslim eden personellerimiz anahtar teslim evden ayrılıyorlar.

Ev Tadilatı Fiyatları

Ev tadilatı fiyatları konusunda en çok da evin m2'sini merak ediyoruz. Fiyatlara direkt olarak etki eden bu durumun yanı sıra tadilat işleminde istenilecek ekstra hizmetlerde fiyatlarımızı yükseltiyor. Evin tamamı mı yoksa belli odaları mı olduğu da fiyatları etkilemektedir. Odaların durumuna göre ev tadilatının tamamının fiyatı firmamızda 25.000-75.000 arası değişmektedir.

Ev Tadilatı Sigortalama

Müşterilerimize güven vermek ve sorun yaşamayacakları konusunda emin olmaları için onlara sigortalı hizmet sunuyoruz. Müşterimiz ile anlaşmaya verdiğimiz andan son ana kadar güvenilir sigorta şirketleri ile anlaşarak evi ve evdeki eşyaları sigortalatıyoruz.

Ev Tadilatı Ne Kadar Sürer?

Her türlü ev tadilatı işini müşterilerimizden aldığımız bilgiler doğrultusunda en kısa sürede gerçekleştiriyoruz. 3+1 evi ortalama 20-25 gün gibi kısa sürede tamamlayan firma personellerimiz vardiyalı olarak çalışarak ev tadilatı işini normal süresinin yarısında bitiriyorlar.

Nasıl İletişim Kurabilirim?

Bizlere ulaşarak ev tadilatı hizmeti almak isteyenlerin öncelikle site web adresimizi ziyaret etmeleri ve burada bulunan hizmetlerimizi göz atmaları gerekmektedir. Burada bulunan canlı destek birimi müşterilerimiz bizlere 7/24 ulaşabilir istedikleri cevapları detaylı şekilde alabilirler. Mail adresi ve whatsaap numarası gibi seçeneklerinde bulunduğu firma web adresimizde müşterilerimizin hakkımızda fikir sahibi olabilecekleri daha önce firmamıza tadilat yaptırmış kişilerin kullanıcı yorumları da bulunmaktadır.

Ücretsiz Keşif Hizmetimizden Faydalanın