Cafe Tasarım

Cafe Tasarım


Cafe sözlük anlamına bakıldığında lokanta, kahvehane ve bar anlamındadır. Cafeler insanların sohbet edecekleri bu sırada bir şeyler yiyip içtikleri mekanlardır.

 Cafe Tasarımları

 Cafe tasarımı yapılırken mekanın yapısını ve büyüklüğünün dikkate alınması gerekir. Cafeler son derece şık mekanlardır. Tasarımları da mekanın özelliklerine uygun yapılmalıdır. Cafe tasarım yapılırken ses ve ısı yalıtımı, zemin kaplaması, ışıklandırma ve mobilya hizmetleri tarafımızdan verilmektedir.

 

 Isı yalıtımı yapılırken kışın soğuk havanın içeri girmesi, içerideki sıcak havanın dışarı çıkması engellenmektedir. Ses sisteminde ise hem müzik yayını hem de içerideki sesin dışarı çıkmasını önler hale getiriyoruz.

 

 Zemin Kaplamaları ve Işıklandırma

 

 Cafe tasarım yapılacağı zaman mekana uygun zemin kaplamaları yapılır. Bunun için mekanın zeminine uygun karo veya laminant parke döşemeleri yapılmaktadır. Hem karo hem de laminant parke uygulaması tek yapılacağı gibi iki uygulama tek mekanda da uygulanabilir. Bunun için mekanın yapısal özelliği önemlidir.

 

 Mobilya Hizmetleri

 

 Mekanda kullanılacak mobilyaların kaliteli ve şık olması gerekir. Şık mekanlar her zaman müşteri çeker. Bu yüzden tasarımını yaptığımız cafelerin tasarımlarının şık olmasına özen gösteriyoruz.

 

 Mekanda gerekli incelemeyi yaparak en uygun konsepti belirleyip çalışmalarımızı bu şekilde tamamlıyoruz. Zemin kaplama ve şık avizeler ile ışıklandırmaları tamamladıktan sonra mekana uygun şık ve modern mobilyalar ile cafenin tasarımını tamamlıyoruz.

 

 Masaların düzenini ve yerleştirilmesini de yapıyoruz. Özenle seçtiğimiz aksesuarlar ile cafenin daha da şık olmasını garantiliyoruz.

Ücretsiz Keşif Hizmetimizden Faydalanın