Cafe Tadilat ve Dekorasyon

Cafe Tadilat ve Dekorasyon


Cafe kültürü dünyanın her yerinde yaygın olan bir kültürdür. Tüm toplumlarda insanların eş, dost ya da arkadaşları ile buluştuğu, eğlenceli vakit geçirdiği ve hoş sohbetlerin olduğu mekanlardır. Günümüzde cafeler çok donanımlı olup insanları şık ve özel tasarımı ile ağırlamaktadır. Cafelerde müşterilere hafif ölçülü yiyecek ve içecek servisi yapılır.

Temelde kahve içilen mekanlar olarak tasarlanan cafeler son yıllarda basit ve hızlı yiyeceklerin, sıcak ve soğuk içeceklerin servis edildiği daha donanımlı mekanlar haline gelmiştir. İnsanlar gittikleri cafelerin tasarımına, dekoruna, hijyenik olmasına, kendilerine sunulan servis hizmetlerinin kalitesine dikkat ederler. Firmamız her türlü konseptteki cafe tadilatı hizmeti veren güven önceliği ilkesine dayalı bir kuruluştur. Firmamızın verdiği hizmetleri incelemek için Modamimarlik.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Cafe Tasarımları

Cafe tasarımları yapılırken mekanların büyüklüklerine ve yapısına bakılır. Çünkü mekanın genişliğine göre bir tasarım planı yapılır. Ayrıca mekanın özellikleri ve konseptine göre bir tasarım belirlenmelidir. Cafe tasarımında ışıklandırmadan ses sistemine, mobilyadan zemin döşemesine kadar tüm detaylar düşünülmelidir. Firmamız alanında tecrübeli iç mimarlarımız tarafından cafelerde ihtiyaç duyulan özel tasarımlara imza atar. Özellikle ısı yalıtımı ile içerideki sıcak havanın dışarı çıkması ya da dışarıdaki soğuk havanın içeri girmesi önlenir.

Zemin Döşemeleri

Cafe tasarımında tüm ayrıntılar dikkatle incelenmeli ve cafelerin diğer tasarım ürünlerine göre zemin kaplama yapılmalıdır. Firmamız tadilat ve dekorasyon sektöründe öncü bir firma olarak bütçenize ve cafenizin tasarımına uygun olarak isterseniz laminat parke, isterseniz de karo uygulamalarını ayrı ayrı ya da birlikte uygulamaktadır.

Mobilya Hizmetleri

Mekanlarda kullanılan mobilyalar hem şık hem de kaliteli olmalıdır. Çünkü şık mekanlar her daim daha çok müşteri çeker. Bu nedenledir ki firmamızın yetkili personelleri işletmelerinize gelerek yerinde inceleme yapar ve cafelerinizin ihtiyaçları doğrultusunda şık ve modern mobilya tasarımı yapar. Mekanların temiz ferah, bakımlı ve yeni mobilyalar ile dekore edilmiş olması hem çalışanların verimli çalışmasını sağlar hem de müşteriler tarafından rağbet gören bir firma olursunuz. Bu nedenledir ki firmamızın ücretsiz keşif imkanından faydalanabilirsiniz. Cafelerinizin bakım ve tadilatlarını ertelemeden uygun fiyat ve kalite güvencesi veren firmamızı arayınız.

Işıklandırma Hizmetleri

Moda mimarlık olarak firmamız cafe kurumlarında A'dan Z'ye her türlü hizmeti verir. Bu doğrultuda alanında tecrübeli marangozlarımız, seramik ustalarımız, boya ustalarımız ile yaptığımız cafe tadilatı hizmetlerinde 2 yıl işçilik garantisi veriyoruz. Ayrıca bir işletmeye girişte ışıklandırmanın ilk intiba olarak ne denli önem taşıdığının farkındayız. Bunun için işletmelerde dekorasyonun tamamlayıcı parçası olan ışıklandırmalarda modern ve sarkıt avizelerin yanında ihtiyaca göre spot lambalar tercih ederek ferah ve geniş bir ortam sağlamaya çalışıyoruz.

Cafe Tadilat Ücretleri

Firmamız piyasadaki kaliteli ve birinci sınıf malzemeleri kullanarak verilen hizmetin uzun ömürlü olmasını sağlar. Firmanın verdiği hizmetler ve fiyatları hakkında bilgi almak için müşteri hizmetleri ile görüşerek randevu alınız.

Ücretsiz Keşif Hizmetimizden Faydalanın