Banyo Tadilat ve Dekorasyon

Banyo Tadilat ve Dekorasyon


tadilatları konusunda en çok karşılaştığımız konulardan birisi de banyo dekorasyon ve tadilatı işleridir. Bu kadar sık karşılaşılan bir durum olmasının sebebi eski yapıların neredeyse tümünde banyo alanının dar olmasıdır. Uzmanlaşan ekibimiz ile İstanbul’da hayat verdiğimiz Moda Mimarlık, küçük banyolardan sizi kurtarıyor. Onun yerine daha ferah ve geniş bir kullanım alanı olan banyolar yapıyoruz.

Banyo Tadilatı Neden Önemlidir?

Eski binaların su tesisatları oldukça kötüdür. O günün şartlarına göre her ne kadar iyi yapılsa da zamanla suyun etkisi ile su boruları paslanır. Paslanan borularda çatlama ve patlamalar yaşanır. Bu olaylar sonucunda borularda sızan sular alt katta bulunan banyoya ve evin bağlantılı diğer odalarına zarar verir. İlk önce duvarlarda su sızıntıları oluşmaya başlar. Devamında ise zamanla rutubet kokusu oluşur. Bu tüm bu faktörler sağlıksız bir ortam oluşturmaya yeterlidir. Banyonuzda yapacağımız tadilat ile kullanacağımız en kullanışlı ürünler ile uzun yıllar bu sıkıntıları yaşamayacaksınız. Kullanacağımız tüm ürünler garantili olup her hangi bir durumda bir telefon kadar uzak olacağız.

Banyo Dekorasyonu Neden Önemlidir?

İnsanlar banyoya girdikleri zaman ferah ve temiz bir ortam isterler. Beyaz, krem ve açık gri gibi tonlarda olan seramikler, gün ışığı aydınlatmaları ve alanı daraltmayan banyo mobilyaları dekorasyonun en önemli püf noktalarıdır. Bizden talep edeceğiniz dekorasyon ve tadilat işinde sizin tercihleriniz doğrultusunda çalışmak vizyonumuzdur.

Tadilat İşlemleri

Banyo dekorasyon ve tadilat işiniz için, sektörde adından söz ettiren uzman mimar ve ustalarımız evinize küçük bir ziyarette bulunurlar. Amacımız banyonuzun eski halini tamamen görebilmektir. Sizin de fikirlerinizi aldıktan sonra projelendirme aşamasına geçeriz. Bu aşamada yapılacakların listesi çıkartılır. Size 3D sunum hazırlanır. Sunumumuz sonrasında anlaşmamız durumda konseptiniz oluşturulur. Tadilat işleriniz başladığı gün firmamızdan sorumlu olan bir personel işiniz bitene kadar yapılan işlerin her gün takibini yapar. Size verilen iş günü içerisinde dekorasyon ve tadilat işiniz biter. İşlemlerden sonra oluşacak herhangi bir sıkıntıdan firmamız sorumludur. Yaptığımız işler her zaman garantilidir.

Sadece Hayal Edin

Hayal ettiğiniz banyolara kavuşmanız artık imkânsız değil. Moda Mimarlık olarak sizi hayallerinize kavuşturmak için çalışıyoruz. Banyo dekorasyon ve tadilat işiniz için bizimle iletişime geçin. Müşteri memnuniyetini en ön sırada tuttuğumuzdan dolayı güler yüzle bizden ayrılmanızı garanti ediyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Web sayfamızda bulunan iletişim bölümünden gerekli bilgi alanlarını doldurarak hangi konuda destek istediğinizi bildirin. Verdiğiniz mail ya da telefondan uzman ekibimiz size en kısa zamanda dönüş yapar. Ayrıca 0212 803 01 11 numaralı sabit hat ve 0536 659 77 72 numaralı cep telefonundan bize ulaşabilirsiniz.

İşleriniz ile alakalı teklif isterseniz info@modamimarlik.com adresimize detaylı mail atabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan en güncel işlerimizi takip edin.

Ücretsiz Keşif Hizmetimizden Faydalanın