Bahçeşehir Mutfak Tadilatı

Bahçeşehir Mutfak Tadilatı

Bahçeşehir'de bulunan ofisimiz Mutfak tadilatı hizmeti de vermektedir. Mutfak tadilatı ve/ veya yeniden banto tasarımı hizmetlerimizden faydalanmak için ofisimize kahve içmeye bekleriz. Ayrıca Bahçeşehir Mutfak tadilatı olarak da bizi arama motorlarından zaten kolayca bulabilmekte olacaksınız. Bunun sebebi işimizi severek ve profesyonelce yapmaktayız. Sadece Mutfak tadilatı hizmeti almış olmayacaksınız ayrıca bizden.

 

Mutfak tadilatı hizmetine karar verdiğinizde önce Mutfağınıza yapılması gereken tadilatın 3D ( 3 Boyutlu Mutfak Tasarımı ) nı görmüş olacaksınız ve beğenmediğiniz yada eklemek istediğiniz herşeyi 3D çizim üzerinden düzenlemiş ve revize etmiş olacaksınız buda hem zaman kazandıracak size hemde yapılcak olan işin ve alacağınız hizmetin ne olduğunu bileceğiniz için gönül rahatlığı ile süreci takip etmiş olacaksınız. 

Bahçeşehir Mutfak Tadilatı hizmeti için Ofisimize bekliyoruz.

Bahçeşehir Ev Tadilatı

Bahçeşehir Ev Tadilatı

Bahçeşehir'de bulunan ofisimiz ev tadilatı hizmeti de vermektedir. Ev tadilatı ve/ veya yeniden Ev  tasarımı hizmetlerimizden faydalanmak için ofisimize kahve içmeye bekleriz. Ayrıca Bahçeşehir ev tadilatı olarak da bizi arama motorlarından zaten kolayca bulabilmekte olacaksınız. Bunun sebebi işimizi severek ve profesyonelce yapmaktayız. Sadece Ev tadilatı hizmeti almış olmayacaksınız ayrıca bizden.

 

Ev tadilatı hizmetine karar verdiğinizde önce Evinizde yapılması gereken tadilatın 3D ( 3 Boyutlu Ev Tasarımı ) nı görmüş olacaksınız ve beğenmediğiniz yada eklemek istediğiniz herşeyi 3D çizim üzerinden düzenlemiş ve revize etmiş olacaksınız buda hem zaman kazandıracak size hemde yapılcak olan işin ve alacağınız hizmetin ne olduğunu bileceğiniz için gönül rahatlığı ile süreci takip etmiş olacaksınız. 

Bahçeşehir Ev Tadilatı hizmeti için Ofisimize bekliyoruz.

Bahçeşehir Banyo Tadilatı

Bahçeşehir Banyo Tadilatı

Bahçeşehir'de bulunan ofisimiz banyo tadilatı hizmeti de vermektedir. Banyo tadilatı ve/ veya yeniden banyo tasarımı hizmetlerimizden faydalanmak için ofisimize kahve içmeye bekleriz. Ayrıca Bahçeşehir banyo tadilatı olarak da bizi arama motorlarından zaten kolayca bulabilmekte olacaksınız. Bunun sebebi işimizi severek ve profesyonelce yapmaktayız. Sadece banyo tadilatı hizmeti almış olmayacaksınız ayrıca bizden.

 

Banyo tadilatı hizmetine karar verdiğinizde önce banyonuza yapılması gereken tadilatın 3D ( 3 Boyutlu Banyo Tasarımı ) nı görmüş olacaksınız ve beğenmediğiniz yada eklemek istediğiniz herşeyi 3D çizim üzerinden düzenlemiş ve revize etmiş olacaksınız buda hem zaman kazandıracak size hemde yapılcak olan işin ve alacağınız hizmetin ne olduğunu bileceğiniz için gönül rahatlığı ile süreci takip etmiş olacaksınız. 

Bahçeşehir Banyo Tadilatı hizmeti için Ofisimize bekliyoruz.

Restaurant Tasarım

Restaurant Tasarım

Atmosferi ve yemekleriyle unutulmaz olmayı başaran restaurant tasarım örnekleri, beklentilerin eksiksiz bir şekilde karşılanmasını sağlar. Popüler tasarımların hayata geçmesi ve yaşam keyfinin artması için tadilat sürecine keşifle başlayan ekiplerimiz, yemek yeme zevkini taçlandırır.

 

 Yenilikçi Fikirlerden Esinlenen Restaurantlar

 

 Müşterilerin keyifli bir restaurant deneyimi yaşayacağı örnek tasarımlarımız, iyi bir kat planıyla desteklenir. Mekan konsepti, alan büyüklüğü ve yemek çeşitlerine uygun olarak belirlenmesi gereken hizmetler, belirlenmiş ticari hedeflerin karşılanmasına da uygun olmalıdır. Samimi olduğu kadar rahat, hızlı olduğu kadar da kusursuz işlemesi gereken bir restaurant tasarım planı ziyaretçiler üzerinde de beklenen etkiyi yaratacaktır.

 

 Tasarımın Odak Merkezi Olan Alanlar

 

 Kusursuz bir restaurantta kötü veya tercih edilmeyen masa olmamasına odaklanan hizmetlerimiz, yaratıcı uygulamalarla desteklenir. Mükemmel bir yemek deneyimi için olmazsa olmaz özellik taşıyan hız, stratejik bir konumlandırma ile istenen seviyeye getirilebilir.

 

 Ziyaretçiler için en az yemeklerin tadı ve kalitesi kadar önemli olan estetik beklentisi, kişisel deneyimlerin paylaşılmasında da etkilidir. Havalandırmadan mekanda çalan müziğe kadar her bir detayın bütünlük sağlayacağı restaurant tasarım hizmetlerimiz, daha çok kişinin mekanı ziyaret etmesini sağlar.

 

 Pozitif Algıyı Etkileyen Unsurlar

 

 Güzel tasarlanmış bir mekan, ziyaretçilerin keyifli ve kaliteli zaman geçirmesi için önceliklidir. Pozitif algıyı etkileyen unsurlar eşliğinde müşteri memnuniyetinde en üst seviye yakalanır. Konusunda deneyimli ekiplerle sunduğumuz farklı sektörlere ait mimarlık hizmet çözümlerimizi yerinde görebilirsiniz. Sizin için neler yapabileceğimizi keşfetmemiz için hayalinizi bize aktarmanız yeterli olacaktır.

Ofis Tasarım

Ofis Tasarım

Sizler için ürettiğimiz ofis tasarım ve ergonomi açısından parlak fikirlerimiz ile haftanın tüm günler ve saatleri hizmetinizdeyiz. Son derece şık ve gösterişli ya da sade tasarımlı seçimi size kalmış ofis kataloglarımız için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Evlerimiz kadar ofislerimizde bizler için önemli mekanlardır. Hatta çalışma hayatımızın büyük bir kısmını burada geçiririz işte bu yüzden ofislerde kullanılan eşyalar ve mekanın havası oldukça önemlidir.

 Ofislerde Kaplama Ayrıntıları

 

 Ofislerde mobilyalar kadar, kaplama ayrıntıları da dikkat çekiyor. Tavan, taban ve duvarların ışık, resim ve renklendirme yöntemleri kullanılarak dizayn edilmesi konusunda son derece tecrübeliyiz. Ortamdaki diğer eşyaların güzelliğini ön plana çıkaran ayrıntılar ve alışılmışın dışında ofis tasarım seçeneklerimiz ile hizmetinizdeyiz. Kaplama ayrıntılarında kullanılan birinci kalite malzemeler ve usta işçilik ortaya konulan birbirinden güzel tasarımlar için arayın ya da tıklayın.

 

 Ofis Tasarımda Eşyaların Önemi

 

 Duvarlar, kaplamalar, ışık ve işinizin konusuna uygun ofis mobilya dekorasyonumuzda da en kaliteli ve konforlu eşyaları sizler için seçiyoruz. Rahatlık, işlevsellik ve uzun ömürlü kullanım için önde gelen ofis mobilyası markalarını sizler için derledik.

 

 Elektronik eşyalarınız için ergonomik kurulum, toplantı odaları ve misafirhane örneklerimizi ise ayrıca görmelisiniz. Ücretsiz keşif, indirim ve tüm diğer kampanyalar için arayın ya da sitemiz üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Beğendiğiniz ofis tasarım hizmetleri sonrasında da yenilik, değişim ve tüm diğer talepleriniz için de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Dış Cephe Kaplama

Dış Cephe Kaplama

Evlerin iç tasarımı kadar, dış tasarımı da çok önemlidir. Dekoresi, tasarımı ve güvenilirliği gibi birçok hususun göz önünde bulundurulması ile birlikte evlerin dışı en doğru şekilde dekore edilmelidir. Evler ve binalar için dış cephe kaplama hizmeti veren ise birçok sayıda firma mevcuttur. Binaların dışının hem güzel ve temiz görünmesi, hem de güvenli olması için sizde dış cephe kaplama hizmeti alabilirsiniz. Modamimarlık firması olarak biz bu hizmeti en kaliteli şekilde veriyoruz. Hizmetin ilk aşamasında evlerin yapısı incelenir. Ardından en doğru yöntemler ve çalışmalar ile evinizin dış cephe kaplama işine geçilir. Dış cephe kaplama hizmetini kaliteli bir şekilde almak istiyorsanız, firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Dış Cephe Kaplama Hizmetleri

Evlerin dış yapısı, iç tasarımı ve dekoresi kadar önemlidir. Evlerinizin her şeye karşı dayanıklı olmasını ve şık görünmesini istiyorsanız, dış cephesini kesinlikle yaptırmalısınız. Evinizin dış cephesinin yapımı için ise bir firmadan hizmet almalısınız. Modamimarlık firması olarak biz, dış cephe kaplama hizmetini en doğru şekilde vermekte ve müşterilerimizi sonuna kadar memnun etmekteyiz. Her açıdan evinizin bakımını ve dış cephe mantolama hizmetinden yararlanmak için ise sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Firmamızla iletişime geçtiğiniz gibi ekibimizi adresinize göndermekte ve dış cephe mantolama hizmetini sağlamaktayız. Sizlere her daim dış cephe kaplama hizmetini vermekten son derece memnuniyet duyarız.

Dış Cephe Kaplamada Kaliteli Hizmet

Dış cephe kaplama işi oldukça önemli ve gereklidir. Bu sebeple dış cephe kaplama işinde kesinlikle profesyonel bir firmadan hizmet alınmalıdır. Biz bu hizmeti hem kaliteli, hem de profesyonel bir şekilde vermekte ve sizi sonuna kadar memnun etmekteyiz. Dış cephe kaplama hizmetinde kaliteyi esas alan firmamızla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Dış Cephe Kaplama Yöntemleri

Evlerin iç görüntüsü gibi dış görüntüsü de çok önemlidir. Bu nedenle dış cephe kaplama hizmetini doğru bir şekilde veren firmadan hizmet almalısınız. Modamimarlık firması olarak biz bu hizmeti doğru yöntemler ile vermekte ve evinizin dış görüntüsüne bir yenilik katmaktayız. Hem dış cephe, hem de güvenilir bir yapı ile evinizi yenileyen firmamızdan hizmet almak için ise yalnızca iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Dış Cephe Kaplamada Profesyonel Hizmet

Bina, ev ve apartmanların dış yapısı için hizmet veren birçok sayıda inşaat firması vardır. Modamimarlık firması olarak bizde bu hizmeti müşterilerimize en kaliteli şekilde sağlamakta ve profesyonelce halletmekteyiz. Dış cephe kaplama hizmetimizden yararlanmak için bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Dış Cephe Mantolama

Dış cephe mantolama, bir evin fazla ısıya, fazla soğuğa ve yüksek seslere dayanıklı olması için verilen hizmettir. Dış cephe mantolama hizmetini veren ise birçok firma bulunmaktadır. Modamimarlık firması olarak biz seslere, sıcağa ve soğuğa son derece dayanıklı kaplamalar yapmaktayız. Dış cephe mantolama işini yapan firma elemanlarımız, oldukça tecrübeli kişilerdir. Deneyimli elemanlarımız tarafından verilen bu hizmetten yararlanmak için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

İç Dekorasyon

İç Dekorasyon

Hayal gücü ve yeteneğin birleştiği estetiğe hitap eden iç dekorasyonlarınız için iç dekorasyon ile ilgili adresimiz sizler için iç dekorasyon yürütmektedir. Adresimizde her zaman iç dekorasyon alanında sizlere yardımcı olabilecek geniş bakış açısı ile yaklaşan tecrübeli iç mimarlar ile karşılaşmanız mümkündür.

Firmamız tasarımlarını yansıttığı büyük projelerde çalışma ve uygulama alanları bulmuştur. Bu kapsamda iç dekorasyon her binanın içerisine farklı bakış açısı getirerek yeniden yorumlanmasına yardımcı olmaktadır. Binalar da tıpkı insanlar gibidir. Yaşam alanlarımız bizlerin bir yansıması olarak var olurlar. Her kişinin yaşanmışlığından, hayatından izler taşırlar. Ancak bu sayede bir yaşam alanı sıcaklığı oluşturulabilir. iç dekorasyon firmamız da yaşam alanlarını kişilere özel kılmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. İç dekorasyon mükemmel oranda hazırlanmış ölçülerde ve dekorasyon fikirlerinde yaşamanıza olanak tanımaktadır.

Çağın ihtiyaçları ve gerekliliği çerçevesinde geliştirmiş olduğumuz büyük projeler sayesinde her türlü bina içeriğine yeniden hayat vermiş bulunmaktayız. İç dekorasyon adresimizde vermiş olduğumuz hizmet ile estetik kaygısını her zaman göz önünde bulundurmamız, bizlere vizyonumuzun genişlemişinde aynı zamanda da derin bakış açısı ile yaşam alanları yaratmamıza yardımcı olmuştur. İhtiyaçlar doğrultusunda; estetik, pratik, kullanılabilir  yüksek, çağdaş ve modern iç yapıların oluşmasına katkıda bulunmaktan mutluluk duymaktayız. İç dekorasyon firmamız ile her anın ihtiyaçlarına cevap vermemiz, dün ile bugün arasında modernize bir yapıda hizmetler sunmamız almış olduğumuz deneyimlerden kaynaklıdır. İç dekorasyon olarak mekanları tamamen insanların ihtiyaçlarına göre kurgulayarak, içinde yaşanmışlık olmasına özen göstermekteyiz. Bu sayede iç mekanlarınıza ruh eklenerek, daha sıcak ve insan odaklı mekanlar olmasına katkıda bulunmaktayız.

İç dekorasyon sayesinde her zaman daha farklı boyutlarda yaşamanın zevkine varacaksınız. İç dekorasyon ile yaşam alanlarınızın kalitesi değişecek ve hayatınızdaki kaliteyi dizaynınıza da yansıtacaksınız. İç dekorasyon adresimiz aracılığı ile sizlere dekorasyon ve iç dizayn hakkında kolayca tasarlayabileceğiniz fikirler sunmaktayız. Almış olduğumuz büyük ve kapsamlı projeler sayesinde her aşamada sizlerin daha ferah yaşantılarınızın olmasına zemin hazırlamaktayız. İç dekorasyon her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve müşterinin ne istediğini göz önünde bulunduran bir tasarım – iç dekorasyon firmasıdır. Zamanın katmış olduğu emek ve tecrübe sayesinde birinci sınıf düzeyde başarılı işler çıkarmanın adımları atılmış olmaktadır.

 

Hayatlarımızın düşlerinin peşinden giden genç ve dinamik tasarımcılara ihtiyaçları vardır. Ufak tatlı dokunuşlar ile yaşam alanlarınızı düzenleyen ve güzelleştiren tasarımcılarımız, hayata farklı bir bakış açısından bakmanıza yardımcı olacak. Onların gözünden göreceğiniz bu dünyada kendi yaşamınızdan izler bulacaksınız. İç dekorasyon sizlere tasarımcılarımızın ve iç mimarlarımızın gözünden bakmanıza yardımcı olmaktadır. Bizimle çalışmak için iç dekorasyon internet adresimizden ya da iletişim numaralarımızdan irtibata geçebilirsiniz. Tasarıma ve iç dizayna dair her konuda sizlere etkin ve kapsamlı hizmetler vermekten mutluluk duyarız. Yaşam alanlarınızın güzelleşmesine katkıda bulunmak ve sizlerin daha iyi hizmetler alması için çalışmaktayız. İç dekorasyon alanında en etkili hizmetler sunan firmamıza ait iletişim adreslerimiz ve irtibat numaralarımız için ilgili linkleri ziyaret edebilir ve sitemizde detaylı incelemeler yapabilirsiniz.

Dış Cephe Mantolama

Dış Cephe Mantolama

Ev, insanlar için bir barınma ihtiyacı dışında birçok anlam ifade etmektedir. Barınma ihtiyacı da insanlar için çok önemlidir. Bunun dışında ev ister aileyle olsun ister tek başına yaşanıyor olsun insan için manevi birkaç anlama gelmektedir. İçinde olduğunda huzur bulduğu, dışarıda ki bütün olumsuzluklardan uzak olduğu, güvende olduğu bir mekândır. Bu yüzden yaşanılan evin düzenli ve güzel olması gerekmektedir. Evde geçirilen vaktin kaliteli ve güzel olmasını sağlayan en önemli şeylerden bir tanesi evin sıcaklığıdır. Yaz günlerinde serin, kış günlerinde ise sıcak bir ev ortamı her insan için vaz geçilmez konulardan bir tanesidir. Bu ısı dengesinin sağlanması için çeşitli yöntemler denenmektedir. Örneğin klima gibi enerji tüketen bazı çözüm arayışları ne yazık ki masraflı olabilmektedir. Bu masrafları en aza indirebilmeyi hedefleyen dış cephe mantolama işlemi en sağlıklı yöntemlerden bir tanesidir.

Dış cephe mantolama nedir?

 

         Dış cephe mantolama, dışarıdan evin içerisine, evin içerisine ısı dengesini sağlamak amaçlı yapılan bir yalıtım işlemidir. Bu işlem esnasında taş yünü veya strafor kullanılmaktadır. Yalıtım sisteminin bu iki malzemeden en iyi şekilde yapıldığını ve başka malzemeler ısı yalıtım için uygun olmadığını birçok kez tecrübe etmiş bir firmayız. Bu yüzden bu iki maddeyi müşterilerimizle ortak karar vererek kullanmaktayız. Isı yalıtım sisteminde yıllardır edindiğimiz tecrübelere dayanarak öncelikle enerji tüketiminin en aza indirilmesini hedeflemekteyiz. Dış cephe mantolama, kış günü evin ısıtılmasında kullanılacak doğalgaz, elektrik, kömür veya odundan tasarruf etmeyi, yazı günlerinde ise elektrikten tasarruf etmeyi sağlamaktadır.  Böylece bir kere yaptırdığınız bu sistemden çok fazla kar etmiş olacaksınız. Moda yapı olarak biz, dış cephe mantolama işlemini şiddetle tavsiye etmekteyiz.

Dış Cephe Mantolama Nasıl Yapılır?

 

Dış cephe mantolama işlemi için öncelikle firmamızdan gün almanız gerekmektedir. Moda yapı olarak bize ulaştığınızda sizden açık adres ve diğer bilgilerinizi aldıktan sonra evinizin ölçülerini ve almak istediğiniz hizmet ayrıntılarını öğreniriz.  Dış cephe mantolama işleminde bütün evi değil sadece bir duvarı mantolama işlemi istemeniz mümkündür. Bu durumlarda belirtmeniz yeterli olacaktır. Moda yapı firması olarak biz işinde son derece tecrübeli bir ekiple çalışmaktayız. Bu konuda müşterilerimizden sürekli olarak tam not almaktayız. İstenilen hizmet hakkında bilgi alındıktan sonra ekip üyelerimiz evinize gelerek dış cephe mantolama yapacağı yerlerin ölçülerini alır. Ve su terazi kullanarak taş yünü veya tercihinize göre strafor kullanarak dış cephenin etrafına bu maddeleri yerleştirir. Bu malzemeler özel yapıştırıcıları tarafından yerleştirildiğinden herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı garanti etmekteyiz. Bu yapıştırma işlemi bittikten sonra dış cephe mantolama işleminin kuruması beklenir. Bu süre genellikle 24 saat olmaktadır. Bu 24 saat bittikten, yapıştırıcı kuruduktan sonra dübellere işlemine geçilir. Taş yününden veya strafordan oluşan mantolama plakalarının sıra konulduğu yerlerde köşelerde boşluklar vardır. Buraya dübel adı verilen plakaların birbirine daha sıkı tutunmasını sağlayan plastik ürünler yerleştirilir. Bu plastiklerin yerleştirilmesi plakaların sağlam bir şekilde durması konusunda son derece önemlidir. Ekip üyelerimiz bu önemi bildiğinde dübelleme işleminde son derece titizlikle çalışmaktadır. Bu işlemden sonra dış cephe mantolama işlemine sağlamlığı artırmak amaçlı özel bir sıva ile devam edilir. Bu sıva dış cephe mantolama işlemine özel olarak üretilmiş bir maddedir. Bu sıva ile tüm malzeme kaplanır. Bu sıvanın da kuruması gerektiğinden 24 saat daha beklenir. 24 saatin ardından, dış cephe mantolama dekorasyonuna geçilir. Bir gün beklenen sıva işleminden sonra plakaların üzeri düz bir görünüme kavuşur. Bu düz görünüm dışarıdan bakıldığında estettik durmadığından dekoratif bir kaplamaya ihtiyaç duyulur. Moda yapı firması olarak biz bu konuya ayrı bir önem vermekteyiz. Yapılacak olan dekoratif kaplama işleminde muhakkak müşterilerimizle konuşma sağlanır. Ve alınan kararlar neticesinde kullanılacak malzeme ile dekoratif kaplama işlemine geçilir. Bu işlem esnasında mantolama yapılacak yerin muhakkak hepsinin kaplanması şarttır. Dekoratif kaplama işlemi bittikten sonra dış cephe mantolama işlemi boya ile devam eder ve boya bittikten sonra işlem tamamen bitmiş olur. Boya yapılmadan kesinlikle işi teslim etmemekteyiz. Binanıza uygun bir şekilde renk seçim işlemi yapılır ve dış cephe mantolama yapılan yerler boyanır.  Bundan sonra iş teslim edilir. Muhakkak müşterilerimizden yapılan işlemlerden memnun kalınıp kalınmadığı bilgisi alınır. Moda yapı olarak müşteri memnuniyetine son derece önem vermekteyiz.  Eğer yapılan işlemden memnun kalınmazsa muhakkak müşterilerimizden bize geri dönmelerini istemekteyiz. Böylece karşılıklı bir şekilde güven ortamında bir hizmet sağlamış olmaktan memnuniyet duymaktayız.

Dış Cephe Mantolama İşlemi Ne Kadar Sürer?

 

İşinde son derece tecrübeli ekip üyeleri ile çalıştığımızdan yapılan dış cephe mantolama işlemini olabilecek en kısa sürede tamamlamaktayız.  Yapılan her işten sonra kuruma işlemi gerektiğinden 24 saatlik bir bekleme işlemi olmaktadır. Ekip üyelerimiz bu işlemler dışında bekleme süresi koymadığından genel itibari ile alınan işe göre değişkenlik gösterir.  Ancak yine de tam bir süre vermek gerekirse bu süreye 3 gün denilebilmektedir. Yani aslında son derece önem arz eden dış cephe mantolama işlemine 3 günde sahip olabilmektesiniz. Bu da son derece güzel bir süredir.

Dış Cephe Mantolama İşleminin Ömrü Ne Kadardır?

 

İnsanlar için evlerinin konforları çok önemlidir. Bu da son derece doğal bir istektir. Bu konfora en az masraf ile ulaşmak isteği de bir o kadar doğaldır. Bu yüzden dış cephe mantolama hizmetinin uzun ömürlü olması için moda yapı olarak biz son derece kaliteli malzemeler kullanmaktayız. Ayrıca ekip üyelerimiz de işlerinin titizlikle yürütmeyi kendilerine bir iş prensibi edindiklerinden yapılan dış cephe mantolama işleminin herhangi bir kaza olmadığı sürece ömürlük olacağı konusunda garanti vermekteyiz. Duvarlarda yapılan tadilatlar dışında konulan yalıtım plakaları çok uzun süre ısı yalıtımı sağlamaktadırlar.

Dış Cephe Mantolama Hangi Yapılara Yapılabilmektedir?

 

Dış cephe mantolama işleminin yapılması için herhangi bir şekilde bina duvarları zeminin yamuk olmaması gerekmektedir.  Bunun dışında her türlü yapıya dış cephe mantolama işlemi yapılabilmektedir. Bina projesi yardımı ile ve su terazi yardımı ile yapılan dış cephe mantolama işleminin yapılamayacağı türden bir malzeme yoktur.  Küf, rutubet gibi zarar görmüş binalara veya depolara bu işlem yapılabilmektedir. 2019 itibari ile devlet tarafından dış cephe mantolama işlemi zorunlu kılınmıştır. Bundan dolayı hasta haneler, oteller ve diğer kamu kuruluşları dış cephe mantolama işlemi yaptırmalıdırlar. Bu son derece gerekli bir işlemdir.

Dış Cephe Mantolama İşlemleri Fiyatları Nedir?

 

Dış cephe mantolama işleminde kullanılacak malzeme ve işlemin yapılacak olduğu yer değişkenlik gösterdiğinden fiyatlar da buna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Moda yapı olarak biz verilebilecek en makul fiyatı müşterilerimize iletmekteyiz. Bazı yapılarda dış cephe mantolama işleminin yapılabilmesi için ek hizmetlere ihtiyaç duyulmaktadır. Örneğin bazı duvarların bazı yerlerinde yama işlemleri gerekebilmektedir. Böyle durumlarda müşterilerimizle ortak karar alarak bu yerlerin onarılması da yapılmaktadır. Enerji tasarrufu konusunda size büyük avantaj sağlayacak bu işlem için verilebilecek en makul fiyatı moda yapı olarak sizlere sağlamaktayız.

Ücretsiz Keşif Hizmetimizden Faydalanın